Premiery serialowe czerwca

seriale

Jak zawsze wszystko spóźnione, ale uważam, że seriale bez problemu będzie można nadrobić w najbliższym czasie, bo przecież są wakacje i można pozwolić sobie na chwilę relaksu. Na początku muszę zaznaczyć, że ani jednego z niżej wymienionych seriali jeszcze nie oglądałam, ale jest czas  nadrabiam. Tak, więc życzę miłej lektury, bo jest w czym wybieram i mam nadzieję, że macie wśród nich swoich faworytów.

Fear The Walking Dead

Premiera 4 czerwca

Sezon 3

AMC

Wstyd z mojej strony, że jeszcze nie oglądałam seriali związany z The Walking Dead, ale co zrobić, że są mi nie po drodze. Chociaż uwielbiam zombiaki to jakoś mi seriale tak nie koniecznie mnie do siebie przekonują, ale jak już recenzuje tutaj filmy i seriale to wypadało by to w końcu zrobić.

 

Stitchers

Premiera 5 czerwca

Sezon 3

Freeform

Jako, że uwielbiam seriale jak i filmy z gatunku sci-fi to nie może zabraknąć na mojej liście tego serialu. Grzebanie w wspomnieniach ludzi w celach naukowych, dzięki którym uratuje się świat musi być czymś dobrym i z chęcią sięgnę po niego i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

 

Queen of the South

Premiera 8 czerwca

Sezon 2

USA

Zwykle mam zapał na takie seriale, ale potem jest jakaś klapa i mi się nie podoba. Raczej jestem osobą, która ogląda coś nierealnego, coś co nigdy nie będzie miało miejsca. Ale szczerze mówiąc to zaintrygował mnie, bo temat mafii, handlarzy narkotykami i różne tego typu sprawy są interesujące.

 

Dark Matter

Premiera 9 czerwca

Sezon 3

Syfy

Tak jak wspomniałam wyżej uwielbiam filmy jak i seriale sci-fi i tak też jest tym razem z czego bardzo się cieszę. Sprawia mi przyjemność oglądanie seriali gdzie akcja dzieje się w kosmosie i trzeba rozwikłać jakąś zagadkę jak to zwykle bywa.

 

Orange is the New Black

Premiera 9 czerwca

Sezon 5

Netflix

Więzienne klimaty to jest to co lubię, mimo, że nie jest to temat nierealistyczny, ale czasem warto odbiec od normy oglądania. Więzienne kraty dla kobiet to jednak musi być ciekawe, a jako, że uwielbiam serial Prison Break to na pewno też mi się to spodoba.

 

Wynonna Earp

Premiera 9 czerwca

Sezon 2

Syfy

Tym razem piszę o fantastyce, czyli jeszcze lepiej. Takie gatunki seriali jak fantastyka i sci-fi są świetne i chyba nigdy nie przestanę ich oglądać. Wiedzmy, jakieś demony i tego typu stwory, które trzeba zabijać to już mi się podoba.

 

Orphan Black

Premiera 10 czerwca

Sezon 5

BBC America

Serial ten wydaje się być ciekawy, chociaż trochę mi zajmie jego obejrzenie, ale nie ma co się poddawać. Co byście zrobili, żeby na waszych oczach, ktoś zamordował dziewczynę, która wygląda jak wy? Nasz główna bohaterka musiała przejąć jej tożsamość, co jak można wnioskować narobi to jej problemów.

 

Poldark

11 czerwca

Sezon 3

BBC One

Teraz to już w ogóle odbiegam od normy swojego oglądania i przechodzę do omówienia serialu na podstawie książki. Jestem zaintrygowana tym serialem, bo przenosi nas do dawnych czasów, czyli XVIII wieku i opowiada o losie Rossa Poldarka, który powrócił z wojny, mimo, że każdy sądził, że już dawno nie żyje i musi uratować swoje miasto.

 

Turn: Washington’s Spies

Premiera 17 czerwca

Sezon 4

AMC

Seriale na faktach autentycznych według mnie zasługują na obejrzenie i tak jest i tym razem. Okupowany Long Island więc trzeba coś zrobić by temu zaradzić i należy wkroczyć do grupy szpiegowskiej by w kraju nastał spokój.

 

The Night Shift

Premiera 22 czerwca

Sezon 4

NBC

Perypetie lekarzy każdy zna, ale i tak szuka się kolejnych seriali, którzy przybliżą dla nas tą ciężką pracę i w końcu może człowiek doceni to co robią lekarze. Ale nie ma co się oszukiwać inaczej wszystko wygląda w telewizji niż w rzeczywistości, ale uważam, że wato obejrzeć.

 

Power

Premiera 25 czerwca

Sezon 4

Starz

Jeden człowiek dwa oblicza, tak powinnam powiedzieć na temat naszego głównego bohatera, który w nocy prowadzi klub nocny dla elity miasta, natomiast w ciągu dnia jest bossem narkotykowym. Jak dla mnie może być to ciekawy serial i warto go sprawdzić.

 

Preacher

Premiera 25 czerwca

Sezon 2

AMC

Jak dla mnie dziwny serial, podchodzący pod horror, w sumie to jest raczej horror. Morderstwa są tam na początku dzienny, więc może się dziać. Jako, że lubię takie klimaty to muszę jak najszybciej go nadrobić. Mimo, że horrorów się boję to wydaje mi się on nie taki straszny, czy się mylę?

,
10 comments on “Premiery serialowe czerwca
  1. The Night Shift ostatnio znalazłam, ale obejrzałam jedynie 1 odcinek. Podoba mi się ten serial. Polldark może być też ciekawy. The Walikng Dead widziałam 3 sezony, skoro wszyscy mają zginąć i ma się to ciągnąć w nieskończoność, a fabuła kręci się wokół obrzydliwych zombie – nie będę tego oglądać dalej i nie polecam.

    • Ja to jeszcze nic nie mogę powiedzieć o Night Shift, ale wydaje się być ciekawy jak i Poldark :). Co do Walking dead to właśnie przez to nie chce się go oglądać, każda pewnie postać dla której się towarzyszy tak po prostu umiera i nie ma z czasem dla kogo kibicować, ale i tak obejrzę go jak tylko się przemogę do tego, bo jednak w moim wydaniu wypada to zrobić :)

  2. Już wiesz, że uwielbiam „The Walking Dead”! No umierają niektórzy bohaterowie, ale skoro to serial o zombiakach to przecież nie może być inaczej! :D
    A jeżeli chodzi o „Fear the Walking Dead” to jakoś mnie nie ruszyło.. Coś tam oglądałam (starałam się) trzy pierwsze odcinki, ale niezbyt mi się spodobało. Ciężko mi to nawet uargumentować, ale czasem tak jest, że się coś nie podoba i już.
    Pozdrawiam, M.

    • Czasem tak bywa, że jakiś serial się nie podoba, każdy człowiek ma inny gust i nie ma co na siłę go oglądać :). Ale ok zrobię to obejrzę The walking dead :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>