Jesienne wyzwanie rysunkowe

jesienne wyzwanie

Zaczął się nowy miesiąc i już na dobre zawitała u nas jesień w związku z tym postanowiłam przygotować dla was rysunkowe wyzwanie, aby pobudzić waszą wyobraźnię. Jak wiecie jesień jest najbardziej przygnębiającą porą roku, więc trzeba to jakoś zmienić i dodać trochę światła w czasie trwania tej pory roku.

Tak, więc postanowiłam stworzyć wyzwanie rysunkowe, które jak wspomniałam pobudzi waszą wyobraźnię. Nie chodzi mi o to, żeby rysować jakieś arcydzieła, chociaż dobrze by było odkryć piękne prace,ale raczej chodzi mi o dobrą zabawę, abyście wy się czuli znakomicie z tym co zrobiliście. Sama nie mam talentu do malowania ale jak to się mówi praktyka czyni mistrza i chyba tak jest i w moim wykonaniu. Pokochałam rysować i mimo, że wiem, że nie jest to piękne to staram się stawiać coraz to większe kroki i mam nadzieję, że zarażę was tym.

Dla kogo jest to wyzwanie?
Jak wspomniałam wyżej jest to wyzwanie dla każdego i nie musicie się martwić, że nie umiecie rysować. Jeśli czujecie się na siłach to gorąco polecam wziąć udział w tym wyzwaniu a może właśnie wyjdą dla  wam te prace i będziecie z siebie dumni.

Co jest nam potrzebne?
*dowolny papier, chociaż w moim przypadku będzie to zeszyt w którym będę każdego dnia dokumentowała swoje wyzwanie.
* mazaki, flamastry, kredki, farbki itp
* długopisy, cienkopisy, itp

O co chodzi w wyzwaniu?
Przez 6 tygodni będziecie rysować (doodlingować) podane przeze mnie hasła. Oczywiście formy ilustrowania wybieracie wy nie będę przecież narzucać wam jak macie rysować.

Lista haseł

1. Jesień

2. Halloween

3. Grzyby

4. Gorący napój

5. Kasztany

6. Liście

Zasady wyzwania
1. Jako, że jest to wyzwanie co tygodniowe przez 6 tygodni publikujemy rysunki na instagrama.
2. Wyzwanie trwa od następnego tygodnia, czyli publikujemy w wybrany przez siebie dzień od 23 do29 a kończy się 30 listopada, bądź kilka dni wcześniej.
3. Robimy zdjęcie kartce z naszym dziełem i wrzucamy je na Instagrama, oznaczając specjalnym hashtagiem: #wyzwanierudej, abyśmy się mogli odnaleźć.
4. Na Instagramie wspieramy się nawzajem, dopingujemy się serduszkami i komentarzami.
5. Zachęcam do udostępnienia tego wpisu na Facebooku, aby przyciągnąć swoich znajomych. Dodatkowo możecie udostępnić plakat z listą haseł na swoim Instagramie.

Na wszelki wypadek podaję moje konto na Instagramie: @rudoprzezzycie w razie jakiś problemów.

43 comments on “Jesienne wyzwanie rysunkowe
    • To właśnie warto się nauczyć a może z czasem nauczysz się ślicznie malować. Sama tworzę niezbyt piękne prace ale staram się aby coś tam wychodziło :)

  1. Nie mam Instagrama. Dawno nie rysowałam, a lubiłam to w sumie, to byłaby jakaś motywacja to Twoje wyzwanie. Ciekawe zresztą. Pozdrawiam i powodzenia życzę uczestnikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>