Tygodnik #16

goat-lip-2740791_960_720Kilka dni temu dotarło do mnie, że jest już połowa października, aż ciężko jest mi w to uwierzyć, dla tego postanowiłam zrobić nowe pomysły  na bloga na te jesienne dni i już niebawem o nich się dowiecie. Mam nadzieję, że spodobają wam się i oczywiście gorąco zapraszam na moje pierwsze wyzwanie na tym blogu. W końcu muszę dostarczyć dla was recenzje jakieś filmu lub serialu ale będę teraz częściej dodawała wpisy bo albo 4 wpisy tygodniowo albo 5 więc będę częściej tutaj. Dzięki temu większość wpisów za planowych dla was dostarczę.

Czas leci u mnie w błyskawicznym tempie i już zaczynają się testy więc już koniec laby ile można żyć bez żadnych testów. Chociaż i tak nie jest ich za dużo, uwierzcie mi bywało gorzej. Chociaż raczej i tak musimy przygotowani przychodzić na zajęcia, bo jednak mamy praktyki w szpitalu i z jakąś wiedzą musimy tam iść. To już jednak nie jest pierwszy rok tylko już drugi i zostało na prawdę mało do końca. Już za rok w grudniu koniec będzie więc ten czas zleci dla mnie w bardzo błyskawicznym tempie.

Najgorsze jest to, że się przeziębiłam i nie jestem w stanie chodzić na zajęcia. Mam niestety zapalenie zatok ale najlepsze jest to, że bez kataru, ale tak może być. Nie tylko katar oznacza zapalenie zatok. Trzymajcie kciuki aby przeszło mi, bo nie da się żyć.

Ale za to weekend miałam cudowny, bo byłam na rekolekcjach i jak zawsze było bardzo ciekawie i dużo dało mi do myślenia tym weekendowy odskok od codzienności. Uwielbiam takie wypady i nie wstydzę się tego, że jestem osobą wierzącą.

 

Polecajki

Geneza planety małp
Jako, że nigdy nie oglądałam tego filmu pora nadrobić ten stracony czas i czas nadrobić pierwszą część. Niestety drugiej jak i trzeciej nie oglądałam ale na to przyjdzie czas. Jak dla mnie warto poświęcić czas na tą produkcję, bo jest to jednak ciekawy temat jak na produkcję filmów. Wizualnie ten film jest rewelacyjnie, te wszystkie ujęcia, ta przyroda to jest coś niesamowitego, ale i tak kolejne części mają być pod tym względem lepsze.

Jesienne wyzwanie rysunkowe
Gorąco was zapraszam na moje pierwsze wyzwanie rysunkowe na tym blogu. Jeśli ciekawi was na czym to wyzwanie polecam zapraszam na mój wpis.

,
49 comments on “Tygodnik #16
    • Mam tak samo, chociaż wiem, że jest już jesień bo jednak jestem osobą uczącą się to odczuwam akurat to ale nie dociera do mnie, że już prawie listopad :)

  1. Teraz pogoda w kratke to i o przeziebienie nie trudno. 4 wpisy tygodniowo? Nie lepiej recenzje polaczyc i w 1 wpisie zrobic ocene np kilku filmow z tego samegofatunki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>